Silny ból po rozwierceniu zęba i podaniu lekarstwa

Dzisiaj z bólem zęba udałam się do dentysty. Stomatolog stwierdził stan zapalny, nawiercił ząb i założył lekarstwo. Po ustaniu działania znieczulenia ból powrócił, równie silny, jak przed założeniem lekarstwa. Czy to normalne?

Wykonując stosowne procedury medyczne lekarz powinien poinformować pacjenta o przebiegu leczenia.Nie wiem co stomatolog stwierdził,co zrobił,co zaaplikował..?Jeżeli ból utrzymuje się nadal wskazany jest ponowny kontakt z gabinetem,w którym uzyskała Pani pomoc.