Silny ból pod lewym łukiem żebrowym

Dzień dobry .Mianowicie jakieś 3 mc temu od rana miałam silny ból pod lewym łukiem żebrowym,doszło do tego uczucie "przelewania gorącej wody" w brzuchu i żołądku.Mam na zmianę zaparcia i żółte stolce.Gdy mam zaparcia ból się dużo większy.Boli od okolic żołądka do lewej strony w dół.Do tego nudności i szybkie uczucie pełności po jedzeniu.Jestem po wycięciu pęcherzyka żółciowgo,mam żółciowe zapalenie żołądka.Boję się że to trzustka.Lekarz uznał że to kamienie w przewodach żółciowych.Proszę i rade

Witam,
powinna Pani wykonać podstawowe badania laboratoryjne z krwi (morfologia, AST, ALT, GGTP, elektrolity, glukoza) oraz moczu.
Dodatkowo USG jamy brzusznej z oceną okolicy trzustkowo-dwunastniczej.
Oczywiście wskazana jest wizyta u lekarza pierwszego kontaktu, ponieważ powyższe dolegliwości należy z pewnością wyjaśnić.

pozdrawiam!