Silny ból przy stosunku a tabletki antykoncepcyjne

Witam. Od pewnego czasu (juz ok. pół roku) odczuwam silny ból przy stosunku. Mój lekarz ciagle przepisuje mi różne globulki, które nic nie pomagaja. Jakie moga być tego przyczyny? Ból zaczał się od kiedy lekarz zmienił mi tabletki antykonepcyjne, kiedy zapytałam czy jest to możliwe, żeby tabletki były przyczyna bólu stwerdził, że jest to niemożliwe. Proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli objawy zaczęły się po zmianie antykoncepcji, teoretycznie jest to możliwe by była to przyczyna. Sugeruję konsultację ginekologiczną oraz zmianę preparatu antykoncepcyjnego.