Silny ból szczęki i ósemka do ekstrakcji

Witam. Dziś byłem u dentysty z bólem całej prawej stront szczęki. Pani doktor powiedziała, że mam w krytycznym stanie dolną prawą ósemkę. (do wyrwania). Zapisałem się na wyrwanie zęba, ale wolny termin to dopiero za 7 dni. Co mogę zrobić żeby ten bul znieść przez te dni. w internecie wyczytałem o środkach takich jak ketonal (na receptę) olejek goździkowy, co mogę jeszcze zrobić żeby bul ustąpił. proszę o poradę już nie daję rady z tym bólem.

niestety ból można zlikwidować jedynie usuwając jak najszybciej ząb. po prostu prosze zgłosic się do innej przychodni, gdzie wykonaą zabieg szybcie albo np na Nowym Zjeźdxie w Warszawie, lub na Uniwersytecie Medycznym -Nowogrodzka 59j