Silny ból w klatce piersiowej i gorączka

Witam!W środę miałam objawy jak przy przytruciu temp38 i silny ból w klatce piersiowej z przodu.Dzień później ból gardła oraz silny ból klatki piersiowej ale z tyłu w miejscach płuc po obu stronach.To mnie bardzo zaniepokoiło,bo jestem po 4 odmach płucnych lewostronnych.Lekarz stwierdził,że mam wirusa,a bolą mnie zrosty na płucach.Jednak wszystkie odmy miałam po lewej str,a ból odczuwam z tyłu po obu stronach-stąd moje pytanie:czy w takiej sytuacji jest to normalne czy coś niepokojącego?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego .