Silny ból w lewym boku u 52-latki a złamanie nogi 5. miesięcy temu

od wczoraj odczuwam bardzo silny ból w lewym boku,nie boli tylko wtedy kiedy jestem bez ruchu,boli nawet kiedy kaszlę.nie wiem czy to ma związek,ale 5 miesięcy temu złamałam prawą nogę i mam ograniczone ruchy przez co bardzo przytyłam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą być wynikiem zaburzeń ze strony układu mięśniowo-szkieletowego, pokarmowego jak i moczowego. W celu postawienia konkretnej diagnozy konieczna jest dokładniejsza diagnostyka. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.