Silny ból w oku a uszkodzenie rogówki

Witam, mam następujący problem - w maju poczułam nagle bardzo silny ból w lewym oku (nie wynikał z fizycznego uszkodzenia oka, wystąpił podczas patrzenia na telefon), następnego dnia lekarz zdiagnozował uszkodzenie rogówki i przepisał antybiotyk. Niestety do dnia dzisiejszego problem nie minął, teraz ból pojawia się przede wszystkim w nocy, gdy podczas snu coś mnie obudzi i gwałtownie otworzę oko. Zauważyłam że staje się prawie niewyczuwalny gdy mocno zacisnę powieki... po ok. pól godziny prakty

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza okulisty poniwnie, konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.

Witam.lekarz ma rację. Jest uszkodzenie rogówki powierzchowne. Należy na noc dawać coś do oka np Bepanthen lub HyloParin. Wtedy rano nie będzie problemu. Pozdrawiam serdecznie