Silny krwotok w ciąży a stosowanie Euthyroxu

Witam3 tyg temy miałam silny krwotok po wiycie u ginekologa usg nic nie wykazało. Od 3 dni zaczełam plamić na brązowo wiem że to stara krew...... uzywam detektota tętna płodu. Serduszko bije ruchy też są. Przyjmuję 3*1 duphaston, 2*1 relanium 5mg, magneb 3*1 witaminy dla kobiet w ciązy, i od samego początku aspiryn cardio... od miesiąca euthyroxn 25. Mam powód do zmartwień z powodu tych plamień w kolorze brązu? Staram sięjak najwięcej odpozywač ale czasami się nie da.....

Proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się pilnie ze swoim ginekologiem prowadzącym. Każde atypowe plamienie w ciąży jest wysoce niepokojące.