Silny stres a miesiączka

Mam pytanie do ginekologa.Od paru miesiecy jestem pod silnym stresem zwiazanym z koncem studiow.W tym miesiacu okres powinnam dostac ok 13tego, od 9tego pojawilo sie ciemne plamienie, po czym ustalo na dwa dni, powrocilo i samo plamienie trwalo 6 dni,przy czym mialam objawy przed okresowe(bole piersi, podbrzusza).Po ostatnim egzaminie, na drugi dzien dostalam normalny okres ktory juz trwa 5 dzien. czy powinnam sie zglosic do ginekologa?W lutym mialam usg i cytologie.zazwyczaj okres trwa 7-8dni.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie będzie się przedłużać Proszę koniecznie udać się do ginekologa.