Siłownia po złamaniu wieloodłamkowym oczodołu

Witam serdecznie. Miałem złamanie wieloodlamkowe oczodolu dolnego i przysrodkowego. Nie wykonano operacji. I mam pytanie czy mogę ćwiczyć siłowni i po jakim czasie oraz czy mogę ewentualnie i państwa zrobić przeswietlenie czy wszystko się dobrze zrasta i nie ma żadnych komplikacji. Pozdrawiam

Witam.jak kości oczodól goi się minimum 6 tygodni.po tym czasie powinno być dobrze jeżeli nie było wklinowania mięśni i dwojenia. Na siłownię może Pan wrócić po 3 miesiącach. Pozdrawiam serdecznie