Sina skóra po skręceniu kolana

Witam. Pół roku temu doznałem skręcenia kolana i od tego czasu mam inny kolor skóry (siny), który przebiega od dolnej lewej strony do górnej prawej i szeroki jest na ok 2cm. Nie występuje przy tym żaden ból. Jest się czym niepokoić, czy wszystko wróci do normy? Pozdrawiam, Adrian

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana ocena przez lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. wykluczyć należy inne przyczyny takich objawów. diagnostyka dość pilna. można zgłosić się do lekarza w IP/SOR