Siniaki, sińce pod oczami, częste infekcje

Witam,proszę o opinię.Objawy:siniaki,since pod oczami, czeste infekcje,np.: pochwy, j.ustnej, zapalenie ucha;inf. grzybicza pod pachami,swiad skory na ciele,wybroczyny-twarz,szyja;bole kosci,kolan,wezłow chl.,uczucie pełnosci w brzuchu,Morfologia: podwyższony ods.MONO,EOS,BASO(13,4 %; n: 0-10),ich ilosc-0,70 tys./ul(nie mam norm),obnizony ods.duzych pł.krwi(16.7%;19,1-46,6),obnizona szer.rozkladu pl.krwi(9,5 fl ; 9, 8-16,2),obnizona sr.obj.pl.krwi(8,8; 9, 40-12,5);pozostale wskazniki w normie;

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie oraz łączna analiza wykonanych badań . proponuje udać się do lekarza rodzinnego