Siódmy tydzień ciąży a wielkość zarodka
Jestem w 7 tyg ciąży, tak pokazuje usg. Ale czytałam ze od zapłodnienia tak naprawdę to 6 tydzień. Mój zarodek ma 1 cm. Czy to 6 tydzień od zapłodnienia ?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, nie ma możliwości ustalenia dokładnego wieku ciążowego. Zarówno USG, jak i inne parametry wskazują na przybliżony wiek ciąży. USG we wczesnych tygodniach ciąży wykazuje największą dokładność w ustaleniu wieku ciążowego, z granicą do kilku dni.
Gratuluję i pozdrawiam.