Siwienie włosów a skuteczne leki

Witam, Czy propecia nadal jest najskuteczniejszym lekiem na siwienie, czy można zamiast jej stosować proscar któy jest duzo tanszy dzielić tabletkę na 4 części i będzie zawierał tyle samo finasterydu co propecia Marek

Witam,
fakt proscar jest sporo tanszy..Koncern farmaceutyczny ktory go produkuje informuje, iż nie daje gwarancji ,że w każdej czastce tabletki jest takie samo stężenie substancji czynnej..więc dzielac tabletke jak Pan opisał nie mamy pewnosci czy dostarczymy do organizmu własciwą dawkę leku..decyzja należy do Pana..