Skąd duszności, które nie łączą się z innymi objawami?

Witam, mam 22 lata i częste duszności, które nie łączą się z żadnymi innymi objawami, poza lękami egzystencjalnymi. Miałem wykonywane prześwietlenie klatki piersiowej, spirometrię, EKG, TSH tarczycy, badanie przesycenia krwi tlenem, morfologię, ciśnienie i badania u lekarza rodzinnego, który stwierdził, w oparciu o badania, że nie widzi żadnej choroby. Duszności jednak czasem nawracają, więc czy powinienem zgłosić się do lekarza po jakieś leki uspokajające? Czy może iść do Psychistry?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nie ma widocznej przyczyny w wykonanych badaniach to proponuje udac się do psychiatry