Skąd się wzięła narośl przy odbycie?

Mam narośl przy odbycie i wiem że to nie hemoroidy po dzisiejszej wizycie u chirurga jestem załamana bo powiedział że to jakieś zakarzenie którym mogłam zarazić się od partnera.Jestem mężatką o 22 lat.CHirurg zapisał mni na wycięcie.Niemam innego partnera.Niewiem skąt to się wzieło.

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze po pobraniu tej zmiany będzie badanie hist pat które wyjaśni czym jest ta zmiana