Skąd takie objawy? Proszę o pomoc

Mam 54 lata, przez 8 lat byłam dializowana. Miesiąc temu miałam przeszczep nerki. Po powrocie do domu zaczęłam chudnąć, mam zawroty głowy, nie mogę jeść, muszę pić dużo płynów, generalnie czuję się okropnie. Co robić?
54 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Jest Pani osobą bezpośrednio po przeszczepie nerki - z niepokojącymi Panią objawami powinna koniecznie zgłosić się Pani do opiekującego się Panią lekarza. Dolegliwości takie jak chudnięcie, zawroty głowy, problemy z odżywianiem  mogą być spowodowane nieprawidłową pracą przeszczepionej nerki, mogą być reakcją na przyjmowane przez Panią leki, ale wynikać mogą także z szeregu innych przyczyn. Pozdrawiam.