Skąd to zaczerwienienie po założeniu prezerwatywy?

Witam. Opisze swój problem. Mam 23 lata i po założeniu prezerwatywy dostałem jakieś alergii. Mój penis dziwnie pachniał nawet po kilkukrotnym myciu w ciągu dnia i żołądź był podrazniony. Wyleczylem to maścią maxi biotyk. Po paru miesiącach poczułem ból przy oddawaniu moczu. I zauważyłem nawrót zaczerwienienia na żołędziu bez zapachu i wydzieliny zacząłem stosować tą samą maść ale mi podrazala. Więc zacząłem stosować 2 tygodnie rivanol. Pieczenie minęło penis wyglada lepiej, ale zaczerwienienie jest

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć