Skąpe krwawienia przy tabletkach Lesine

Witam.od 2 przeszło lat biorę tabletki lesine.od 3 cykli miałam długie plamienia.ostatni okres był skapy i tylko trwał 3dni. Zazwyczaj trwał 5-6.w kolejnym opakowaniu przy 10 tabletce dostałam krwawienia. Trwa juz 6 dzień. Jest coraz mocniejsze i mam bóle brzucha od czasu do czasu jak podczas okresu. Martwię się bo tej krwi jest coraz wiecej.czy to może być krwawienie przełomowe? Test zrobiłam z początkiem krwawienia i był negatywny.co to oznacza?

Witam. Takie krwawienie może być wynikiem krwawienia implantacyjnego. Proszę skonsultować się z ginekologiem.