Skąpe miesiączki a wczesna menopauza

Witam! Mam 34 lata, trzy ciaze za soba. Przez rok po ciazy miesiaczki byly co 28 dni, normalne. Teraz mam skapa, jakby nie miesiaczka (choc w czasie, kiedy powinna wystapic). Nie biore tabletek anty , ciaza tez wykluczona. Co to moze byc? Dodam, ze w mojej rodzinie sa przyklady bardzo wczesnej menopauzy

Dzień dobry!

Mogą być to oznaki przedwczesnej menopauzy, ale też innego rodzaju zaburzeń, np. hormonalne albo związane z innymi chorobami (niekoniecznie ginekologicznymi). Proszę skonsultować się z lekarzem.

Pozdrawiam!