Skąpe plamienie, ból w dole brzucha a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, mam problem, mianowicie: początkowo mój okres był nieregularny, później zaniknął. Pojawił się znów w grudniu 2011. Od lutego współżyję regularnie ze swoim partnerem. W ten czwartek (tj. 26.07.2012) pojawiło się u mnie lekkie plamienie. Wręcz prawie niezauważalne. Wczoraj było to samo, a dzisiaj pojawiła się lekko brązowa-budyniowa wydzielina. Mam dziwne uczucie pełności i jakby coś od środka mnie grzało, jak kaloryfer - w okolicach macicy. Piersi troszkę pobolewają, ciągle chce mi się spać. Okres powinnam dostać właśnie 26 lipca, za to mam to co mam. Czy możliwe abym zaszła w ciążę? A to plamienie było plamieniem implantacyjnym?

Witam serdecznie, w treści zapytania nie podaje Pani informacji na temat długości i regularności cykli od grudnia. Wydaje sie jednak, że opisywane plamienie jest rozpoczynającym się krwawieniem miesięcznym. Jeżeli właściwe krwawienie nie pojawi się, wskazane będzie wykonanie testu ciążowego. Negatywny wynik testu oraz dotychczasowy wywiad (wtórne zaniki miesiączki) powinny skłonić Panią do wizyty u ginekologa, który ustali przyczynę zaburzeń miesiączkowania. Pozdrawiam