Skąpe zmiany hipodensyjne o typie zmian włóknistych nerki w badaniu TK
Witam .Co to są skąpe zmiany hipodensyjne o typie zmian włoknistych nerki w badaniuTK.

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, niestety nie można interpretować tylko wycinka wyniku w oderwaniu od objawów i powodu dla którego było wykonywanie badanie. Zalecam wizytę u lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam.