Skąpy okres i nadmierna potliwość u 31-latki

Od dwóch miesięcy mam bardzo skąpy okres. Ok. 4 miesięcy temu miałam robioną cytologię i usg. Wszytko było ok. Podczas okresu od dłuższego czasu bardzo pocę się w nocy, nawet jeśli nie ma upałów. W pozostałym czasie nie pocę się. Czy na obfitość okresu mogą mieć wpływ upały. Co może być przyczyną skąpego okresu? W tym miesiącu podczas okresu miałam także bardzo silny ból brzucha, musiałam wziąć aż 2 tabletki przeciwbólowe (silne skurcze). Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzei mozna określic odpowiednie dalsze postępowanie. przyczyn skąpego krwawienia raczej szukać należy w zaburzeniach hormonalnych.