Skierowanie na krioterapię miejscową i ultradźwięki

Po skręceniu stanu skokowego dostałam skierowanie na krioterapię miejscową i ultradźwięki (10 zabiegów). W jakiej kolejności powinno się je wykonywać i w jakim odstępie czasu? Zostałam zapisana najpierw na krioterapię na godzinę 17.10 a na 17.50 na UD. Czy może tak być? Z kolei moja siostra, po tym samym urazie dostała skierowanie na krioterapie, UD i masaż wirowy. Zapisana została na nie wszystkie jednego dnia: M.wirowy-UD-Krioterapia. Czy tak kolejność ma sens zarówno u mnie jak i u Niej?

Polecam najpierw umówić się prywatnie do dobrego fizjoterapeuty, niech oceni uszkodzenie i powie co dalej. Im szybciej Pani się zgłosi tym lepiej, pozdrawiam. Kamil