Skierowanie na tomografię szyi w celu zlokalizowania przytarczyc

Kobieta , 77 lat , Warszawa Witam. Mam 76 lat i stwierdzona nadczynność przytarczyc. Mieszkam w Gostyninie k.Płocka. Mam skierowanie na tomografię szyi, celem zlokalizowania przytarczyc. Mam pytanie, gdzie mogę wykonać takie badanie, jaki jest jego koszt i czy istnieje może jakieś nowsze, bardziej wiarygodne badanie. Dziękuję

Proszę podać jakie ma Pani poziomy wapnia we krwi PTH
Guzek powodujący nadczynność przytarczyc lokalizuje się w oparciu o:
1. USG ( wysokiej jakości)
2. scyntygrafię przytarczyc i tarczycy.
Odpłatnie ( ale najtaniej ) w Szpitalu MSWiA na ul. Wołoskiej ze skierowaniem od lekarza w Zakładzie Medycyny Nuklearnej
3. tomografię szyi wykonuje się b. rzadko
dr med. Andrzej Sawicki
specjalista chorób wewnętrznych
endokrynolog