Skoki ciśnienia a bolesność okolicy szyi i kręgosłupa

Reasumując mogę podać więcej szczegółów. Mam wiele ataków tj. skoki ciśnienia, lęki itp. Oczywiście połączone ze wspomnieniami i innymi problemami. Ból w okolicy szyi i kręgosłupa w okolicach karku jest czasem nie do zniesienia. Ciągnie się od lat. Pierwsze objawy były w wieku 15/16 lat, dziś mam 22.

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie, nie znam początku objawów- zalecana jest wizyta u neurologa, w przypadku zaburzeń lękowych- psychologa.