Skoki pulsu po spożyciu posiłków

Witam mam 29 lat i lecze sie na Hashimoto, teraz mam dobre wyniki tsh 0,626 biore euthyrox 25n . Jestem zalamana moimi skokami pulsu,nie moge normalnie przez to zyc...Po posilkach puls wzrasta,do tego uderzenia serca sa mocne,mierze pusls na tetnicy szyjnej i wyczuwam silne uderzenia,jek serce bije dobrzevte uderzenia sa normalne. Moje pytanie, po posilku puls wzrasta, jaka jest jego gorna skala? Powinnam pojsc do kardiologa?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani jakie są wartości pulsu. Górną granicą normy jest 90. Jeśli puls wzrasta do wyższych wartości i zdarza się to często, warto skonsultować się ze specjalistą kardiologiem.