Skolioza lewowypukła w odcinku lędźwiowym kręgosłupa z rotacją kregów, pogłębiona lordoza

Czy taki wynik RTG może tłumaczyć parastezje lewej nogi (zwłaszcza w okolicach stopy i łydki): Skolioza lewowypukła w odcinku lędźwiowym kręgosłupa z rotacją kregów. Pogłębienie lordozy lędźwiowej. Cechy dyskopatii na poziomie L4-L5. Zmiany przeciążeniowe w kręgach lędźwiowych. Pozdrawiam

Witam,
taki obraz rentgenowski może przemawiać za wystąpieniem zespołu korzeniowego, który Pan opisał. Konieczne jest uzupełnienie wywiadu chorobowego i badanie fizykalne.