Skończyłam karmić piersią. Czy mogę dalej zażywać pigułki jednoskładnikowe?

Skończyłam karmić piersią. Do tej pory brałam tabletki jednoskładnikowe C***, czy dalej je mogę brać? Czy lepiej przejść na pigułkę dwuskładnikową? Po C*** czułam się dobrze i boję się, że jak przejdę na inne, może się to zmienić.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Tabletki dwuskładnikowe są lepiej tolerowane przez użytkowniczki. Nie wymagają również takiego rygoru stosowania. Jeśli nie karmi Pani piersią sądzę, że wygodniej będzie przejść na tabletki dwuskładnikowe.