Skorygowanie łuku zębowego

Witam chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób moge zmienic swoje zęby, problem polega na tym iz nie mam zawiązka w zebie drugim górnym oraz przerwe miedzy jedynkami. oparat został mi odradzony. wiec co dalej moge jeszcze zrobic aby moje zeby nabrały ładnego wygladu? Chciałabym wstawic dwojke i zamknac luke miedzy jedynkami czy jest to mozliwe? pozdrawiam ;)

Luke między jedynkami (diasteme) można zamknąć poprzez rozbudowanie ich kompozytem lub licówkami (uzupełnienie protetyczne przyklejane do zeba). Jeśli chodzi o brak dwojki to można wstawić implant lub wykonać most (wtedy trzeba oszlifowac dwa sąsiednie zęby), lub wykonać most adhezyjny.