Skracanie czasu jedzenia przez dziecko karmione piersią

Mam takie pytanie dotyczy karmienia piersią a mianowicie moja córeczka ma 2 miesiące z początku jadła co 3-3,5 godz w nocy miała jedną dłuższą przerwę potem znów wracała do poprzedniego rytmu ostatnio jednak ten czas między posiłkami się skróci łatwo teraz je co 2 godz lub1,5 wtym samo karmienie trwa do godziny. Moje pytanie :czy to normalne a jeśli nie to jaka może być przyczyną skracania czasu jedzenia przez dziecko? Jeśli to normalne to kiedy dziecko wydłuży

Karmienie dziecka przez godzinę nie ma sensu, powinna pić max. 15-20 minut . Możliwe że ma pani za mało pokarmu , w 2 miesiącu jest taki kryzys mleczny, prosze starać sie dużo pić, spać gdy tylko można , można po 15 minutach karmienia spróbowac dokarmić troszke mlekiem sztucznym żeby nie była głodna za godzine i żeby Pani mogła odpocząć i "naprodukowac" mleka.