Skręcenie kostki i mrowienie stopy
Dzień dobry, wczoraj lekarz stwierdził u mnie skręcenie kostki i zalecił gips lub but ortopedyczny - za gips od razu serdecznie podziękowałam, a dopiero godzinę temu zdobyłam but - czy to normalne, że czuję mrówki na tej poduszeczce między śródstopiem a palcami? Co można zrobić, żeby przyspieszyć okres leczenia (Doktor uziemił mnie na 3 tygodnie, z możliwością przedłużenia o kolejne trzy...)? Czy z taką ortezą się normalnie śpi? Pozdrawiam, Ewa

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
jeżeli mrowienie występuję być może jest jakiś ucisk na stopę. proponuję udac sie do lekarza zlecającego powyższe leczenie.