Skrzep krwi w krwawieniu miesiączkowym

Witam. 26.08 byłam u ginekologa z infekcją intymną.Byłam przed miesiączką więc nie mógł zrobić cytologii. 5.09 poszłam na następną wizytę-okresu nadal brak.Zbadał mnie i zrobił usg-powiedział, że widzi iż"błona jest rozpulchniona"(czy jakoś tak)ale nie jest pewien czy to ciąża czy coś innego(wynik testu-neg.)Miesiączkę dostałam 7.09. Krew jest jasnoczerwona,drugiego dnia wypłynęło coś jakby olbrzymi skrzep krwi. Co to może oznaczać?? Ile dni po miesiączce można wykonać cytologię?? Proszę o odp.

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli krwawienie bedzie trwało tyle co normalnie to po zakończonym krwawieniu można się udać ,. jeżeli krwawienie bedzie sie przedluzało to proponuję udąc się do lekarza ginekologa równie w tych dniach co jakby sie miało skonczyc - inna diagnostyka. proszę wyknac dodatkowo badanie beta hcg.