Skrzep krwi w krwawieniu miesiączkowym
Witam. 26.08 byłam u ginekologa z infekcją intymną.Byłam przed miesiączką więc nie mógł zrobić cytologii. 5.09 poszłam na następną wizytę-okresu nadal brak.Zbadał mnie i zrobił usg-powiedział, że widzi iż"błona jest rozpulchniona"(czy jakoś tak)ale nie jest pewien czy to ciąża czy coś innego(wynik testu-neg.)Miesiączkę dostałam 7.09. Krew jest jasnoczerwona,drugiego dnia wypłynęło coś jakby olbrzymi skrzep krwi. Co to może oznaczać?? Ile dni po miesiączce można wykonać cytologię?? Proszę o odp.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
jeżeli krwawienie bedzie trwało tyle co normalnie to po zakończonym krwawieniu można się udać ,. jeżeli krwawienie bedzie sie przedluzało to proponuję udąc się do lekarza ginekologa równie w tych dniach co jakby sie miało skonczyc - inna diagnostyka. proszę wyknac dodatkowo badanie beta hcg.