Skrzywiony kręgosłup w odcinku lędźwiowym

Dzień dobry - mam lekko skrzywiony kręgosłup w odcinku lędźwiowym i w związku z tym od czasu do czasu pojawiają się bóle przy przeciążeniach. Jednak przed dwoma dniami przy wysiadaniu z auta pojawił się ból na tyle silny, że od 2 dni praktycznie unieruchomił mnie w łóżku (mam problemy z wykonywaniem prostych ruchów, nie mogę sie schylać, siedzieć dłuzej niż 5 minut, jedynie leżenie na boku daje ulgę). Nie podjąłem jeszcze kroków zw. leczeniem, licząc że przejdzie samo. Proszę o poradę. Mam 33 l.

prawdopodobnie przy jakims ruchu doszło do wysunięcia dysku i teraz powstał jakiś odczyn bólowy. Można spróbować zabieg u osteopaty i poza tym lek przeciwzapalny i bólowy , . Warto zrobić rtg kręgosłupa lub nawet rezonans magnetyczny i wtedy zdecydować o formie kinezoterapii (warto zgłosić się do terapeutyu metodą Mc Kenziego