Skurcze komorowe od pół roku, duszności, zawroty głowy i lęki u 57-latki

Mam dodatkowe skurcze komorowe gdzieś od pół roku.Mam ich coraz wiecej. Jest mi duszno ,ciężko, kręci mi się w głowie,nie wspomnę o lęku.Mam sarkoidozę.Do 2008r miałam zmiany na płucach.Zmiany ustąpiły ,ale boję się czy nie zajęła serca.Kto może się zająć moim sercem.Mam straszną klaustrofobię.Jestem z lubelskiego

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty kardiologa. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.