Skurcze macicy przy podejrzeniu ciąży

ale wczoraj czułam takie małe skurcze w macicy po ilu dniach się objawy pokazują i czy jak nie mam miesiączki to faktycznie moge być wciąży jak test był negatywny ale tez żle się czuje troche po ilu dniach można wykryc w ciążę czy test ciążowy mnie okłamał jak stosunek był w środku z wytryskiem wtedy był bardzo gesty śluz?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! By wynik testu ciążowego był wiarygodny, test powinien być wykonany 14 dni po stosunku. Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie zamieszczonego opisu stwierdzić czy jest Pani w ciąży. Sugeruję jednak powtórzenie testu ciążowego.