Skutki przerwania rehabilitacji metodą Vojty

Jestem mamą 4 mc dziecka urodzonego przedwcześnie wiek korygowany to 3 mc ma asymetrii którą stwierdził neurolog czy są skutki dla dziecka i rozwoju rehabilitacje metodą vojty uciskanie stawów układanie na brzuszku chwytanie zabawki od tego momentu córeczka się napina nerwowa jest chce przerwać proszę nap jakie mogą być skutki uboczne dla dziecka jeżeli nie będzie rehabilitowane nadmienię że ortopeda badając bioderka też zauważy asymetrie ale stwierdził że nie jest groźna .

nie podaje Pani w którym tygodniu ciązy urodziło się dziecko. Jeśli rehabilitacja była zalecona to z jakiegoś powodu. Prosze omówić to z neurologiem i rehabilitantem. Przerwanie rehabilitacji może skutkować nieprawidlowym rozwojem