Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skutki uboczne Betadrine

Witam! mam pytanie.. Czy stosowanie kilka razy dziennie i codziennie kropelek do oczu Betadrine może mieć jakieś swoje późniejsze powikłania/ działania niepożądane? Czy wpływa to w końcu jakoś źle na oczy czy "nic się nie dzieje złego" ? pozdrawiam
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Antybiotyk

W dzisiejszych czasach antybiotyki co raz częściej stają się lekami doraźnymi, tracąc przez to swe pierwotne zastosowanie. My zaś uodporniamy się na nie, a dzieci tracą swą odporność. Kiedy więc stosować antybiotykoterapię? Na to pytanie odpowiada prof. Adama Jankowskiego.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, krople powinny być stosowane zgodnie z zaleceniem lekarza, z reguły przez okres maksymalnie 5 dni. Jak każdy lek, również krople Betadrin posiadają działania niepożądane, zarówno miejscowe (zaburzenia widzenia, podrażnienie, pieczenie oczu), jak i działania ogólnoustrojowe (zawroty głowy, zaburzenia pracy serca). Szczegóły znajdują się w ulotce leku.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy