Słabo wysycony cień owalny w badaniu tomografii komputerowej
2011r-badanie tomog. komp. z kontr.:Pluca b/zmian ogniskowych.Srodpiersie i wneki bez adenopatii.Zmiany zwyr. w kręgosłupie.2013r.4-badanie RTG.Slabo wysycony cien owalny wlk.5mm na obw.srodkowego pola pluca lewego do dalszej diagnostyki(zmiana w miąższu pluca-pozapalna?,meta?lub zmiana w zebrze).Pola płucne i cien serca w nor.Wneki poszerzone-tylko naczyniowo?Katy p-z wolne.JAKIE BADANIE WYJASNI ZNAKI ZAPYTANIA? mam zrobić TK

MĘŻCZYZNA, 68 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Powinna Pani wykonać zalecone badanie TK. Po otrzymaniu wyniku proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie. W razie konieczności zostanie zalecone badanie rezonansem.