Słabsze czucie lewej strony ciała

Od ok. Roku doskwiera mi takie mniejsze czucie lewej strony ciała.Zacxelo się od calej lewej nogi(źle mi się przez to chodzi po schodach)a właściwie wczoraj poczułam to też na ręce i twarzy. Czuję różnice jak stoje, tak jakby lewa stopa była spuchnięta. Prowadzę raczej siedzący tryb życia.Pracuje przed komputerem 8h dziennie.Morfologie mam dobrą.Co więc może być przyczyną?Jakie badania powinnam zrobić?

Magdalena Mroczek

Proszę zgłosić się do neurologa, byćmoże potrzebny będzie obraz głowy (rezonans)