Ślady krwi przy wypróżnieniu u 21-latki

Witam od pewnego czasu przy każdym wypróżnianiu się zauważyłam duży ślad krwi. jaka jest przyczyna tego krwawienia?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn tego typu krwawienia jest wiele. Jedną z nich mogą być hemoroidy. Proponuję początkowo udać się do lekarza rodzinnego celem badania. Lekarz po badaniu będzie mógł określić konieczność dodatkowych badań, ewentualnie dodatkowych konsultacji. Być może będzie konieczność wizyty u chirurga.