Co jest powodem krwi na papierze?

Witam Od okoła miesiąca , przynajmniej raz w tygodniu po wyporóżnianiu się , gdy podcieram się papierem toaletowym i widze małe ślady krwi.Nie jes to obecne przy każdym wypróżnianiu ani podcieraniu, jednak zdarza się i zaczyna mnie to niepokoić.Co to może być, jestem osobą, która ma dosyć dużo stresu jeśli ta informacja w czymś pomaga.Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może na Pan hemoroidy? Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, celem badania.