Spadek poziomu cukru po podaniu KIG w kroplówce

Witam, kilka dni temu miałam usuniętego polipa macicy w znieczuleniu ogólnym.Przed zabiegiem dostałam KIG w kroplówce, w wyniku którego bardzo się źle czułam, gdyż poziom cukru we krwi spadł do 20- miałam drżenie rąk, pocenie się, miałam problemy z wysłowieniem się, koncentracją. Przeraziło mnie to.Proszę o podpowiedź, co się wtedy mogło stać, dlaczego w taki sposób zareagowałam. Czy powinnam wykonać jakieś badanie na sprawdzenie takiej reakcji? Pozdrawiam Emilia

Była to typowa reakcja na hipoglikemię. Nie ma powodów do niepokoju mimo, że objawy mogły być dla Pani subiektywnie bardzo nieprzyjemne.