Spadek sodu i niewielka zmiana udarowa

jaka może być przyczyna spadku sodu?? badania wykazaly niewielka zmiane udarową, ciśnienie zostało unormowane a mimo tego od ponad 2 miesięcy nie można wyrownac poziomu sodu .Co jeszcze należałoby przebadać Dziekuje za odpowiedz

Zaburzenia w poziomie sodu po udarze, są niejako "naturalnym" stanem. Jednakże, proszę skonsultować się z lekarzem, który oceni poziom zaburzeń i zastanowi się czy potrzebna jest dalsza diagnostyka i/lub leczenie.