Spadek TSH przy stosowaniu Euthyroxu

Witam, po miesiacu brania euthoryxu 62,5 moje tsh spadło z 4 do 0,12 to powinnam miec zmniejszoną dawkę ? wizytę mam w piątek jednak bardzo interesuje mnie kwestia czy to dobrze że aż tak spadło moje tsh. (normy 0,3 do 4,2) . oprócz tego na tej dawce czuję się znakomicie niemal wszystkie dolegliwości ustąpiły a były badzo uciążliwe

Witam. Spadek TSH jest prawidłowy. Jednak aby wtórnie nie doszło do nadczynności tarczycy konieczne jest zmniejszenie dawki.