Spadek wagi a tryb życia u 24-letniej osoby

Witam, oststanio dużo schudłam, mam 178 i waże 57 kg, przez szybkie tempo zycia przez ostatnie 2 tygodniu bardzo mało jadłam. od dwóch dni mam okropnie wzdety brzuch, jak wielka piłka. cokolwiek zjem, cokolwiek wypije rozpiera mnie brzuch, ale nie towarzyszy temu żaden ból. Spozywam więcej błonnika i siemie od dwóch dni oraz espumisan . nic nie przynosi ulgi. jaki może byc powód? ..

Lek. Tomasz Budlewski

Powodem mogą być zaburzenia w odżywaniu. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.