Co może być przyczyną spadku wagi i ciągłych wzdęć?

Witam, przez 8 miesięcy byłam na diecie pudełkowej, zjadalam 1500 kcal. Wazylam 85 kg, skończyłam na wadze 65 kg, mam 162 cm wzrostu. Mój brzuch nie był idealny ale w miarę płaski. Od jakiegoś czasu mój brzuch jest codziennie bardzo wzdety, nie jestem już na diecie, jem zwyczajnie a waga zmniejszyła się do 63 kg. Mimo że waze Mniej wyglądam coraz gorzej, brzuch wielki, jedynie rano maleje. Robiłam badania krew, mocz, kał, tarczyca, cukier wszystko w normie. Biorę tabletki duspatalin od 2 tyg, waga też się zmniejszyła właśnie mniej więcej przez ten czas. Wcześniej też nie piłam w ogóle wody, od około miesiąca wypilam 2 litry dziennie. Moje pytanie brzmi co może być przyczyną spadku wagi i ciągłych wzdęc?

Witam

najwyraźniej w diecie jest coś co Pani szkodzi. Być może jest za dużo nabiału, ponieważ po nim często występują wzdęcia. Waga spada, ponieważ metabolizm przyspieszył dzięki regularnym posiłkom o dobrym składzie, jakie zakładam były podczas diety pudełkowej. Pije też Pani więcej wody więc zmniejszyła się zapewne ilość zatrzymanych płynów w organizmie. Nie puchnie Pani i waga jest mniejsza. Organizm jest dobrze nawodniony. Jeżeli nadal Pani chudnie to znaczy że na obecnym odżywaniu ma Pani ujemny bilans energetyczny.

Jeżeli jest Pani zainteresowana to można opisać mi na maila swój jadłospis. Dokładnie ile Pani jada jak często itp. Postaram się wyłapać ewentualne błędy.

Podaje kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl