Bolesność kości a spadek wagi u 21-letniej osoby

Witam , mam taki problem iż od 2 miesięcy bola mnie kości , nie jest to ból Ciągły raz szczypie w palcach raz w ksoci udowej raz gdzie indziej . Dodam , że ostatnio na łopatce wyczułem hmm guzka dosyć sporego tak jakby kośc mi wyszła .. W ostatnim tygodniu schudłem 8 kg czy to mozliwe ? Mam 21 lat wzrost 190 waga 73 kg po schudnieciu :C . Cokolwiek bym zjadł nie tyje .. brzuch zamiast być wypchany z najedzenia jest ciągle płaski . Lekarz mówi , ze nie wie co mi jest prosze o pomoc .

Piotr Pilarski

Sugeruję udać się do innego lekarza. Zdalnie nie jestem w stanie nic stwierdzić.

Pozdrawiam.