Spanie w soczewkach przez 2,5 godziny

Witam czy nic się nie stało, że przypadkowo zasnąłem soczewkach na około 2,5h ?

Witam.można. proszę się nie martwić. Soczewki 4 wiodących firm mają tak dobre parametry przepuszczalności tlenu dk/t że można w nich spać 8 godzin. Istotne jest zrobienie jakiejś przerwy po spaniu około 6 godzin.czyli cały dzień nosimy potem śpimy a potem nawet jeżeli jest dzień to zdejmujemy i dajemy oczom odpocząć. Pozdrawiam