Spłycenie lordozy lędźwiowej, ostre ustawienie kości krzyżowej

RTG Kręgosłupa Znaczna lewowypukła skolioza lędźwiowa z rotacją. Spłycenie lordozy lędźwiowej, ostre ustawienie kości krzyżowej. Lumbalizacja S1. Uogólnione zwężenie tarcz międzykręgowych w całym odcinku lędźwiowym. Osteofity na przednich i bocznych krawędziach trzonów lędźwiowych. Stawy krzyżowe w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Aby moc coś więcej powiedzieć konieczne jest zestawienie powyższego badania z bezpośrednim badaniem lekarskim